Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Wybieramy etui na Xiaomi Redmi 4X

Nie każdy musi posiadać najnowszy model telefonu, jeśli chce, aby urządzenie takie spełniało jego oczekiwania.

Tak zwane rozwiązania budżetowe także są w cenie i mają szerokie grono zwolenników. Ich atutem jest przystępna cena, najlepsi producenci starają się jednak, aby nie był to ich jedyny wyróżnik. Jednym z takich telefonów jest Xiaomi Redmi 4X

Rzut oka na telefon

Xiaomi Redmi 4X to rozwiązanie, które odpowiada nowoczesnym wyobrażeniom o tak zwanych modelach ze średniej półki cenowej. Telefon nie jest drogi, nie oznacza to jednak, że okrojono go ze wszystkich tych funkcji, które współcześnie rozpalają wyobraźnię kupujących. Niska cena gwarantuje zarówno wysoki poziom funkcjonalności, jak i efektywności.

Przód telefonu charakteryzuje się wyglądem typowym dla omawianej tu serii. Mamy zatem do czynienia z wyświetlaczem o przekątnej pięciu cali, standardowym zestawem czujników, aparatem, głośnikiem umożliwiającym wykonywanie rozmów oraz z ulokowanymi pod ekranem przyciskami. Z kolei z tyłu możemy znaleźć główny aparat, diodę doświetlającą oraz czytnik linii papilarnych chwalony nawet przez ekspertów za swoje niezawodne działanie. Po prawej stronie znajduje się przycisk regulacji głośności oraz ten, który odpowiada za zasilanie.

Wśród największych zalet tego modelu wymienia się jego kompaktowy rozmiar, trudno więc o lepszy telefon dla tych osób, które mają dość gigantycznych smartfonów. Pozytywnie zaskakuje także bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu, sprawnie działające oprogramowanie oraz wsparcie dla LTE. Telefon nie jest oczywiście wolny od wad. Dość irytujący potrafi być słaby wyświetlacz i wolna pamięć wewnętrzna. Czasem podczas nagrywania wideo pojawia się tez problem z rejestrowaniem dźwięku, nie jest to więc telefon dla osób, które lubią kręcić mniej lub bardziej amatorskie filmy.

Popraw ochronę dzięki etui

Stosunkowo niska cena telefonu jest jednym z najmocniejszych argumentów przemawiających za tym, aby zaopatrzyć się w etui o funkcji ochronnej. Owszem, producent zadbał zarówno o ochronę obudowy, jak i ekranu. Osoby intensywnie korzystające z telefonu oraz te, które często wyciągają go będąc poza budynkiem musza jednak liczyć się z tym, że nie jest to najmocniejszy sprzęt. Już jeden upadek potrafi pozostawić na nim ślady obniżające walory estetyczne. Kolejne mogą przyczynić się do powstania uszkodzeń utrudniających, a niekiedy nawet uniemożliwiających korzystanie z modelu.

Etui o funkcji ochronnej pojawiają się dziś w wielu wariantach. Ich najbardziej ekstremalnym przykładem jest pancerne etui na Xiaomi Redmi 4x chroniące przed upadkami nawet wtedy, gdy telefon pod ich wpływem wchodzi w kontakt z betonem. Przeważnie tego rodzaju rozwiązania nie należą do najtańszych, problemem może przy tym okazać się również to, że charakteryzują się sporą wagą. Jeśli więc nie chcemy aż tak profesjonalnej ochrony, z pewnością bardziej przyda nam się zarówno etui-kabura, jak i dość podobne do niego etui-portfel. I one zapewniają, że upadki telefonu będą mniej bolesne, z cała pewnością mają przy tym ciekawszy design.

Etui jako pomysł na personalizację telefonu

Satysfakcjonujące parametry i przystępna cena telefonu Xiaomi Redmi 4X przyczyniły się do tego, że znalazł on w Polsce szerokie grono odbiorców. Nic więc dziwnego, że w sprzedaży pojawiły się obudowy nie tylko chroniące telefon przed upadkiem, ale i pomagające w jego personalizacji. Ich atutem jest oryginalność i dbałość o szczegóły, dzięki czemu telefon wygląda wyjątkowo i nie da się go pomylić z żadnym innym modelem.