Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Nowe modele z serii Redmi Note

Dyrektor generalny Redmi Lu Weibing dokuczał nowej premierze.
Seria Redmi Note 9 może uzyskać wsparcie 5G dzięki nowym modelom
Spekuluje się, że Xiaomi zapewnia MediaTek Dimensity 800U w jednym modelu.

Seria Redmi Note 9 może otrzymać nowe modele 11 listopada obchodzonego w Chinach jako Dzień Pojedynczy, wiceprezes Xiaomi i dyrektor generalny marki Redmi Lu Weibing zasugerował za pośrednictwem teasera zamieszczonego na stronie Weibo w poniedziałek. Redmi Note 9 5G i Redmi Note 9 Pro 5G mają znaleźć się wśród nowych modeli w serii Redmi Note 9. Oba telefony podobno pojawiły się na TENAA w zeszłym tygodniu. Plotka głosiła, że Xiaomi może wprowadzić na rynek aż trzy nowe modele z serii Redmi Note 9, z których jeden może być wyposażony w 108-megapikselowy główny czujnik aparatu.

Zamieszczony przez Weibinga teaser nie zawiera żadnych jasnych informacji o nowych modelach pojawiających się w serii Redmi Note 9. Wspomina jednak, że oficjalne ogłoszenie może mieć miejsce w Dniu Singla 11 listopada.

Jeśli przyjrzymy się poprzednim raportom, okaże się, że seria Redmi Note 9 ma trzy nowe modele, z których jeden zawiera czujnik ISOCELL HM2 Samsunga o rozdzielczości 108 megapikseli. Nowe modele będą prawdopodobnie różnić się od istniejących modeli z tej serii, która dotychczas posiadała standardowy Redmi Note 9, wraz z Redmi Note 9 Pro i Redmi Note 9 Pro Max. Zmiany mogą obejmować wyświetlacz 120 Hz wraz z obsługą AdaptiveSync, przynajmniej w modelu z górnej półki.

Chińska firma TENAAA zaproponowała ostatnio również kluczowe specyfikacje nowych modeli z serii Redmi Note 9. Spodziewano się, że szczegółowe informacje na temat modeli Redmi Note 9 5G i Redmi Note 9 Pro 5G, które wcześniej były znane jako Redmi Note 9 Standard Edition i Redmi Note 9 High Edition.


Uwaga Redmi 9 5G rzekomo pojawiła się na powierzchni TENAA z numerem modelu M2007J22C. Telefon ma podobno 6,53-calowy wyświetlacz Full HD+ IPS, MediaTek Dimensity 800U SoC, do 8 GB pamięci RAM i do 256 GB wbudowanej pamięci masowej. Na liście zaproponowano również potrójne tylne kamery, z 48-megapikselowym sensorem głównym i baterią 4 900 mAh.

Uwaga Redmi 9 Specyfikacje Pro 5G (oczekiwane)
Strona TENAA zawierała również telefon noszący numer modelu M2007J17C, którym może być Redmi Note 9 Pro 5G. Mówi się, że telefon ma 6,67-calowy wyświetlacz Full HD+ i jest zasilany przez Snapdragon 750G SoC, a także do 12 GB pamięci RAM i do 256 GB pamięci wewnętrznej. Wyposażono go również w 108-megapikselowy czujnik główny i baterię o pojemności 4 720 mAh.