Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Opinie na temat Xiaomi Redmi 4a

Xiaomi Redmi 4A w ostatnich latach zyskał ogromną popularność wśród tańszych smartfonów. Producent postawił na funkcjonalność, pozostając przy standardowym wyglądzie, w zamian za mały wydatek finansowy. Jakie są natomiast opinie posiadaczy tego telefonu? Czy warto go kupić?

Xiaomi Redmi 4A - opinie

Najczęściej wymienianą na forach internetowych zaletą tego modelu jest przede wszystkim jego niska cena. Xiaomi Redmi 4A w wersji 4/32 GB możemy kupić już za około 600 zł. Między innymi właśnie dlatego wielu ludzi przymyka oko na pewne niedociągnięcia w telefonie.

Jednak jego niska cena nie oznacza, że producent powinien na wszystkim oszczędzać. Znaczna część internautów skarży się na uciekający zasięg w smartfonie. Jego brak w budynku, w samochodzie, czy za granicą użytkownicy uważają za największą wadę Redmi 4A. Pojawił się także głos, mówiący o tym, że Xiaomi Redmi 4A gubi łączność z kartą SD.

Znalazło się też kilka opinii twierdzących, że ten model się nagrzewa. Po dłuższym czasie używania smartfona zdarza się, że bateria jest zbyt obciążona i coraz krócej pracuje.

Aparat jest kolejnym elementem budzącym kontrowersje wśród oceniających ten model. Jedni uważają, że powinien wykonywać zdjęcia lepszej jakości i że 13 megapikseli nie jest wystarczającą wartością. Inni natomiast biorą pod uwagę niewielką cenę smartfona i nie skarżą się na to, że fotografie są dobrej jakości tylko wtedy, gdy robimy je w dobrym świetle. Zdjęcia nocne więc, raczej nie będą satysfakcjonowały przeciętnego użytkownika.

Solidny smartfon Xiaomi

Przechodząc do bardziej pozytywnych aspektów, warto podkreślić, że posiadacze Xiaomi Redmi 4A twierdzą, że jest to dobry budżetowy telefon. Działa bardzo sprawnie, gry i filmiki z YouTube się nie zacinają. Ponadto, oceniający wskazują na kilka dodatkowych pozytywnych cech, takich jak występowanie, np. możliwości odblokowywania telefonu wizerunkiem naszej twarzy.

Chwalona jest także bateria telefonu. Podkreśla się to, że trzyma ona w zależności od potrzeb, od 4 godzin, grając w gry, do nawet 8 godzin przy normalnym codziennym użytkowaniu. Jest to dobry wynik wśród telefonów z tej półki cenowej.

Czy na telefonie jest wystarczająco dużo miejsca?

Opinie na temat Xiaomi Redmi 4a 32gb często wskazują na to, że wielkość karty pamięci jest zdecydowanie wystarczająca. Oceniający uważają, że wersja z 2 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej jest idealna na codziennie użytkowanie. Z powodzeniem mieści dużą ilość zdjęć, filmów, czy różnych aplikacji.

Jak widać, opinie na temat Xiaomi Redmi 4A są raczej przychylne. Telefon sprawdza się u osób, które nie wymagają od telefonu wykonywania zdjęć na poziomie flagowców. Według posiadaczy tego telefonu, jest on wytrzymały, posiada długo trzymającą baterię oraz mocny procesor. Xiaomi Redmi 4A uważany jest za jeden z lepszych telefonów, które można kupić za około 600 zł.